PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870324}

Hokus Pokus 2

Hocus Pocus 2
5,7 4 669
ocen
5,7 10 1 4669
5,7 3
oceny krytyków
Hokus Pokus 2
powrót do forum filmu Hokus Pokus 2

dla kogoś kto oglądał oryginał jest to marna podróbka. Osobiście dałem sobie spokój po pierwszych 20min . Ale jest coś na co warto zwrócić uwagę otóż zatarcie różnicy pomiędzy dobrem a złem. Teraz czarownice juz nie są złe bo zabijają dzieci by w ten sposób wydłużać sobie życie. Mało tego przedstawione są jako sympatyczne dobre ale odmienne od innych czarnym charakterem zostaje kto ? Oczywiście lokalny pastor bo nieporęcznie było by upchnąć tam księdza katolickiego. No i sprawa kolejna otóż w oryginalnym Hocus Pocus nie dało się zobaczyć ani jednego murzyna nawet wśród statystów to tym razem wszystko jest czarne na czele ze sfochaną wciąż czymś murzyneczką grającą prawie główną rolę. Pytam się co stało sie z białą populacją miasteczka w ciągu 30 lat, zostali wygnani czy jak? Cekaw jestem jak szybko usuną moje spostrzeżenia.

ocenił(a) film na 1
andrew88

W samo sedno! Zgadzam się w 100%!

ocenił(a) film na 2
andrew88

Szczerze mówiąc, uważam, że twoim problemem nie jest film, a pochodzenie etniczne aktorów. Rasizm nie jest w porządku. Nie ma w tym nic złego, że są czarnoskóre osoby. Problemem jest to, że ten film to beznadziejny, nudny i ''progresowy'' gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones