PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202908}

Labirynt fauna

El laberinto del fauno
7,3 240 419
ocen
7,3 10 1 240419
7,6 32
oceny krytyków
Labirynt fauna
powrót do forum filmu Labirynt fauna

Takie zakończenia (na wzruszenie widza) to rzadkość w zachodnich filmach.

ocenił(a) film na 9
pawel_nowakk

Widziałam ten film już z tryliard razy i zawsze, ale to zawsze muszę się na końcu poryczeć;)

ocenił(a) film na 8
blueberry24

I za każdym razem chcę zobaczyć szczęśliwe zakończenie.

ocenił(a) film na 10
vodka85

To, to zakończenie nie jest szczęśliwe...?

ocenił(a) film na 10
DonnieDarko28064212

Nie jest, zobacz raz jeszcze zakończenie. W szczególnosci iż cała reszta na końcu uwolniła się raczej od wojska i mogła spokojnie żyć. Nie chcę spojlerować, ale śmierć nie jest w tym przypadku idealnym zakończeniem, w szczególności, ze mocno przekłamana. Ryczę na nim od lat.

pawel_nowakk

A gdzie ostrzeżenie o spojlerze? Wielkie dzięki.
Ludzka głupota nie zna granic...

ocenił(a) film na 7
snowiczek

A gdzie tu spoiler ? Odbija ci.

pawel_nowakk

Jak piszesz o zakończeniu, to zaznaczaj że to spojler! Ktoś może nie chcieć wiedzieć jakie jest. Myśl, to nie boli.

ocenił(a) film na 7
snowiczek

Niestety, ale to ty nie myślisz z powodu bólu, który wtedy odczuwasz.

pawel_nowakk

Jak piszesz o zakończeniu, to zaznaczaj że to spojler! Ktoś może nie chcieć wiedzieć jakie jest. Myśl, to nie boli.
Może tym razem coś dotarło, oprócz wzmiance o myśleniu, które, jak za każdym razem udowadniasz, rzeczywiście ciebie nie dotyczy?

Jeżeli w dalszym ciągu masz problemy z przyswojeniem tej prostej informacji, to dla dobra społeczności tego portalu nie zakładaj nowych tematów. Widocznie twórcy filmwebu nie przewidzieli, że zaznaczenie ptaszka w kwadracie, może być ponad intelektualnymi możliwościami niektórych użytkowników.

ocenił(a) film na 7
snowiczek

Nie dociera do twojego pustego łebka, że źle się zachowujesz ? Piszesz o myśleniu, a samo jesteś wyjątkowo tępe (czytaj niekulturalne). Chyba nie muszę ci wskazywać o jakie słowa mi chodzi. Dotarło ?

pawel_nowakk

A dlaczego miałabym być miła dla ćwierćinteligenta, który popsuł mi film?
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
A ciebie nie stać nawet na napisanie czegoś od siebie i ustosunkowaniu się do moich zarzutów. Zabawy w stylu "sam jesteś głupi" były interesujące w przedszkolu, teraz są żałosne.
Żegnam.

ocenił(a) film na 7
snowiczek

Jak pisałem to było ogólne stwierdzenie, że zakończenie filmu jest smutne (nie napisałem o kogo chodzi i dlaczego). Zresztą ten film to dramat, więc jakbyś miała trochę oleju w głowie to byś się mnie nie czepiała.

pawel_nowakk

To ogólne stwierdzenie jest właśnie spojlerem!

I mam tyle oleju w głowie, aby wiedzieć, że wymogiem dramatu NIE JEST smutne zakończenie. Dramat ma widza poruszać i tyle. Większość dramatów kończy się szczęśliwie dla bohaterów, ale żeby to wiedzieć nie można być tak ograniczonym jak ty i wiedzieć cokolwiek na temat, na który chce się wykłócać. Ty widać pojęcia nie masz o czym piszesz, więc rozmowa nie ma sensu.

ocenił(a) film na 7
snowiczek

Ty jesteś ograniczona (oburzasz się mimo, że nie było spoilera), a na temat filmów i ich gatunków to zapewne wiem więcej od ciebie. Po prostu na przyszłość nie naskakuj na kogoś jak nie masz racji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones