PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202908}

Labirynt fauna

El laberinto del fauno
7,3 240 378
ocen
7,3 10 1 240378
7,5 31
ocen krytyków
Labirynt fauna
powrót do forum filmu Labirynt fauna

Dla mniejszą dosyć sugerującą inne zakończenie było to, że Faun i jego Wróżki zajadały się obrzydliwym mięsem, a "potwór" z drugiego zadania miał na stole jedynie owoce. Oczywiście, że wegetarianizm jest szlachetniejszy, a drapieżnictwo kojarzy się ze złem, dlatego myślałem, że historia odwróci rolę (skądinąd niepokojąco wyglądającego) Fauna, na złego, udającego dobrego. Tylko tego brakowało mi w tym filmie. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Enspirian

Myślałam podobnie. Chociaż było pokazane obrazy gdzie ten stwór pożerał dzieci, czy też był zły chociaż według tego tylko on.
Nie wiem czuję nie smak do tego filmu. Właśnie analizując wersję baśniową na serio czułam, że kusi ją zło.

ocenił(a) film na 9
Enspirian

aha xd

ocenił(a) film na 10
Enspirian

Dziewczynce mogło się wydawać na odwrót. Osoby które darzyła sympatią jadły suszone mięso (partyzanci) a "zakazane" pyszne słodkie owoce były domeną złego kapitana który w czasach gdy brakowało pożywienia organizował dla siebie uczty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones