PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202908}

Labirynt fauna

El laberinto del fauno
7,3 240 447
ocen
7,3 10 1 240447
7,6 32
oceny krytyków
Labirynt fauna
powrót do forum filmu Labirynt fauna

To proste-niektózy ludzie otrzymują zapłatę za natychmiastową reakcję na pro kościelny, pro prawicowy tekst. Ludzie z prawej strony zwykle są idealistami z zasadami, zaangażowani całym sercem w sprawę. Bo jeżeli ktoś ma lewicowe poglądy to albo na tym zarabia albo jest idiotą. W pewnym wieku gdy nagromadzi się odrobinę wiedzy i doświadczenia człowiek sam z siebie zaczyna popierać prawicę i porządek.

ocenił(a) film na 8
kubiszon85

Bo wyznają zasadę "Jesteśmy w internecie, tu nas nie dosięgniecie" Antifa sekcja internet. :D

JoaHa88

Dokładnie tak to wygląda tylko ,że faktur nie wystawiają. Z resztą to raczej Antifa poluje.

ocenił(a) film na 5
kubiszon85

Wierzenie w niebo, piekło i boga w XXI w. - polecam ten styl marnowania życia xD

Medialny

nie wiem nie jestem wierzący ale uważam, że krytykowanie wiary jest koszmarnym marnowaniem czasu i do tego wredne.

ocenił(a) film na 8
Medialny

Nie Tobie to oceniać. Poza tym, czy każdy prawicowiec musi być osobą wierzącą?

ocenił(a) film na 4
Medialny

Porozmawiamy jak twój organizm dostanie nowotwór,oczywiście nie zyczę tego tobie.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

uważasz, że jak ktoś ma nowotwór to zaczyna wierzyć w bożka i to go uratuje? czy z twojego założenia ktoś kto całe życie w to wierzy, ma nowotwór i nagle jest uzdrowiony?

ocenił(a) film na 4
lolexX123

Z tego co widzę,to było indywidualne zdanie skierowane do "Medialny".

ocenił(a) film na 7
lolexX123

Kolega miał raczej na myśli powiedzenie "jak trwoga to do Boga". Na pewno nie zawsze, ale jednak z całą pewnością niejednokrotnie ma zastosowanie.

Berith7777

zapisz się na jakieś korki z polskiego, sierotko. chyba że to efekt nowotworu złośliwego mózgu

Berith7777

To co napisałeś, nie było ani mądre ani adekwatne.

ocenił(a) film na 4
rybainna

Skoro tak uważasz.

ocenił(a) film na 7
kubiszon85

"Ludzie z prawej strony zwykle są idealistami z zasadami, zaangażowani całym sercem w sprawę. Bo jeżeli ktoś ma lewicowe poglądy to albo na tym zarabia albo jest idiotą"

ROTFL, jest dokładnie na odwrót. Wszystko co wielkie i idealistyczne to lewica: walka o zniesienie niewolnictwa, walka z faszyzmem, walka o prawa robotnikow, walka z komunizmem (KOR to lewica), prawa kobiet, walka z segregacja rasowa po pacyfizm.

niedzielanapalmowa

Święte słowa. :)

niedzielanapalmowa

Lewica to też Hitler i Faszyzm. Komunizm też z lewej. Ja mówiłem o dzisiejszej lewicy i prawicy. Przykład Węgier. A co z PRLem i lewicowymi post komunistami u władzy po dziś dzień? Lewica dużo kradnie. Ale socjalistą się jest mniej więcej do 20 roku życia bo to tacy dobrzy ludzie, z czasem składamy wszystko w całość i jeżeli po 30tce nadal popieramy lewicę i ich nowoczesną wizję społeczeństwa to albo mamy z tego kasę albo jesteśmy idiotami czy delikatnie mówiąc naiwni bo głupi.

ocenił(a) film na 7
kubiszon85

Umiejscawianie Hitlera i włoskiego faszyzmu po lewicy to jakas abberacja. Wylecialbys z dwoja za takie bzdury na pozadnej uczelni. Z mojej strony EOT

ocenił(a) film na 7
niedzielanapalmowa

oczywiscie porządnej

ocenił(a) film na 9
niedzielanapalmowa

Dokładnie i nie wspominając już o frankistowskiej odmianie faszyzmu w Hiszpanii.

Dadelog

W Hiszpanii zaczęli o władzę rywalizować komuniści pro Stalinowscy i komuniści zwolennicy anarchii. Franco uratował kraj przed komunizmem. Z resztą jak wiadomo Faszyzm i teraz jest w Europie a konkretnie na Węgrzech haha!

ocenił(a) film na 9
kubiszon85

Jasne, uratował kraj mordując tysiące ludzi, wprowadzając katolicką dyktaturę, cenzurę, represje i doprowadzając Hiszpanię do niemal całkowitej izolacji międzynarodowej. Skutki "wspaniałych" rządów tego zbrodniarza Hiszpania odczuwała jeszcze przez wiele lat po upadku frankistowskiej dyktatury.
Węgrzy niestety zaczynają podążać tą samą drogą co frankistowska Hiszpania i jeśli w porę tamtejsze społeczeństwo nie oprzytomnieje to Węgry czeka jedynie izolacja międzynarodowa i ustrój polityczny jak na Białorusi. Dyktatorzy zawsze źle kończą i podobnie będzie z Orbanem...

ocenił(a) film na 7
Dadelog

Nie porownywalbym jednak Węgier do frankistowskiej Hiszpanii. Zachowajmy proporcje.

ocenił(a) film na 9
niedzielanapalmowa

Nie porównuje obecnej sytuacji politycznej na Węgrzech z dyktaturą frankistowską w Hiszpanii, a jedynie twierdzę, że ten kraj obecnie zmierza w tym samym kierunku co kiedyś Hiszpania. Orban niestety ma zadatki na nowego generała Franco ze wszystkimi fatalnymi przyszłymi skutkami dla Węgier.

ocenił(a) film na 7
Dadelog

Nieporwnywalne. Sytuacja Hiszpanii polegala na tym, ze tam w sile wlasnie wyrosla republikanska lewica, ktora zniosla monarchie i przerazone utrata wplywow i rewolucja ludu polaczone sily monarchii, kleru i wojska zrobili zamach stanu. Pozniej wojna domowa i katolicka dyktatura. To lewice republikanska wynioslo do wladzy spoleczenstwo, jak teraz wegierskie spoleczenstwo Orbana.

Orban nie jest z mojej bajki, ale przy Franco to płotka.

ocenił(a) film na 9
niedzielanapalmowa

Ok, nie będę się spierać. Chodziło mi raczej o styl sprawowania władzy, a nie o konkretne uwarunkowania polityczne, które wyniosły do władzy takie czy inne ugrupowanie polityczne...

niedzielanapalmowa

Wyleciał to ty byś i to choćby za ortografię. Bo wiedzą polityczno-historyczną ponad tą gimnazjalną to się nie wyróżniasz... Chyba, że w negatywnym sensie.

ocenił(a) film na 8
Mefisto7

Skończcie obaj pierd@lić. Jeb@ne smutasy wszędzie muszą wcisnąć politykę.

Mefisto7

obawiam się ,że właśnie takiej historii uczy się w szkołach. Ruscy uczą się o hołdzie ruskim a Polacy nie mają pojęcia co to było. Komuchy tak nas pilnują i co gorsza bardzo skutecznie.

niedzielanapalmowa

Oczywiście ,że lewica połączona z nacjonalizmem. Brakuje Ci wiedzy czy zwyczajnie kłamiesz?

ocenił(a) film na 8
niedzielanapalmowa

Impos animi...

Faszyzm nie jest nie był i nie będzie odłamem prawicy, nazim jest narodowym SOCJALIZMEM.
Co do reszty Twojego zestawienia to chyba powinieneś wyłączyć telewizor. Walka z niewolnictwem? Prawa kobiet? Człowieku czy ty żyjesz w 17 wieku?
"Wszystko co wielkie i idealistyczne to lewica" czyli co konkretnie? Chmary dewiantów maszerujących legalnie ulicami miast ukazujące swoje wynaturzenia w tzw " paradach równości" (dlaczego nie ma parad heteroseksualistów?) ? Propagowanie narkomanii oraz innych skrajności (ostatnio pojawił się pomysł na legalizację pedofilii), bezsensowna i nieustająca krytyka wszelkich religii gdyż to ateizm jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Głupoty oraz zakłamania ekonomiczne rujnujące większość ludzi w celu gloryfikacji jednostek stojących za tym ( tzw. równość na tym samym poziomie).

Niestety widać czarno na białym, że ta ideologia nie ma szans na przetrwanie gdyż jest nonsensowna i samodestrukcyjna (patrz unia europejska).

ocenił(a) film na 7
Noizebeat

"Chmary dewiantów maszerujących legalnie ulicami miast ukazujące swoje wynaturzenia w tzw " paradach równości" (dlaczego nie ma parad heteroseksualistów?)"|




Tak, walka o emancypację homoseksualistów to wielkie zwyciestwo lewicy w wieku XXI. Jednoczesnie to brytyjscy konserwatysci zalegalizowali malzenstwa homoseksualne, ale nie byloby to bez dekad pracy u podstaw liberalnej lewicy. Przypominam ze jeszcze w latach 50, pionier internetu swego rodzaju siedzial w wiezieniu za sodomie. Jedynym dewiantem tyle ze intelektualnym jestes tutaj ty.

Dodam, ze prawa kobiet to nie wiek 17 a wiek XX a walka z niewolnictwem czyli ruch abolicjonistyczny to wiek XIX, a walka z segregacja rasowa to wiek XX.

Reszty urojeń nie komentuje. Dodam tylko, ze faszyzm to doktryna synkretyczna jesli chodzi o mussolinizm, natomiast faszystowskimi mozemy nazywac ruchy gloszace kult sily, militaryzm, pogarde do liberalnej demokracji, kult narodu, kult jednej ludowej partii - wtedy jest to doktryna jak najbardziej prawicowa. Przykladem np frankizm (jedna ludowa partia Falanga) albo faszyzujacy wegierski Jobbik. Nazizm na wsze czasy pozostanie na skrajnej prawicy, chocbyscie sie zapłakali i wylali tonę łez. To juz dawno rozstrzygniete.

ocenił(a) film na 8
niedzielanapalmowa

Szkoda chyba się kłócić bo jesteś do cna przesiąknięty kolorowym moczem, skoro dla Ciebie rasizm, homofobia, czy szowinizm są częścią ideologii prawicowej. Właśnie przez takich ludzi rodzi się pętla głupoty w mediach odnośnie niektórych partii czy ideologii.
Dziękuję za uwagę

Noizebeat

To chyba tak nie działa.Jak jestem za małżeństwami homo,to nie jestem lewakiem,tylko jestem za małżeństwami homo.Jak jestem ateistą,to nie dlatego że jestem lewakiem,tylko po prostu nie wierzę w Boga.Jak jestem patriotą,to nie jestem prawicowcem,tylko po prostu kocham swój kraj.Jeśli chodzi o partie prawicowe czy lewicowe,to jest jeden czort.Chodzi o kasę i władzę.Powiedzą wszystko co się chce usłyszeć.Pewien senator w stanach strasznie zwalczał homoseksualistów,bo widział że wyborcy tego oczekują i dzięki temu zyska ich głosy.Sam okazał się gejem i to z długim i bogatym stażem.Ideologie nigdy nie służą wyborcom,zawsze służą wybieranym.

kubiszon85

kochany odpadzie, ogranicz wydzielanie z siebie złotych myśli do siebie i boga (tylko wam dwóm może się to podobać; a po polsku: chodzi o istotkę gadającą do lustra). to nie kwestia różnicy przekonań, jedynie stylu twojej wypowiedzi. brak ci klasy, więc będziesz traktowany jak odpad

schschfikation

a rób sobie co chcesz ważne kto jest odpadem a nie kto jest jako taki traktowany. Żołnierzy wyklętych przed chwilą traktowano jak odpady ale już nie wypadało dłużej. Zwracasz się od razu z agresją i obrażasz. Typowe dla czerwonej zarazy. Jednak z grzeczności odpowiadam bo klasę trzeba mieć.

ocenił(a) film na 10
schschfikation

Wiesz, co udowadniasz pisząc komuś, ze jest odpadem? Własny brak kultury i brak klasy (o której pitolisz) oraz własną małość. Wypowiedź ze wszech miar żenująca.

A jeżeli raczysz pisać o Bogu, to z łaski swojej pisz dużą literą, ponieważ małej używa się w stosunku do bogów w ujęciu wielobóstwa, a dużej w odniesieniu do pojęcia Boga w religiach monoteistycznych (jedyny stworzycielem i pan wszechświata). Nawet jeżeli jesteś ateistą, to zasady pisowni nazw własnych Cię obowiązują,

ocenił(a) film na 9
kubiszon85

Daruj sobie te polityczne brednie i spadaj na inne forum :)

Joleke22

daruj sobie ten sprzeciw i spadaj na inne forum :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzysiekk123

Nie jebać tylko przestać finansować(płacić podatki) Od razu rzucą transparenty w pisdu a i na forach zrobi się luźniej.

ocenił(a) film na 8
kubiszon85

To unia lewacka europejska ich finansuje a pseudo rzad wspiera.

krzysiekk123

spotkałem kilku łysych w pociągu, pytają mnie jakie mam poglądy-no to mówię ,że patriotyzm i dlatego bliżej prawicy. "A to się nie dogadamy-my punkrock" Czyli co to niby jest ,że anarchia? To byli faceci starsi ode mnie tacy już grubo po 30tce. Hipisi ,punkrock, chyba wszystkie subkultury są po lewej. Bo im tak powiedzieli-lubicie punkrock to jesteście lewacy.

ocenił(a) film na 7
kubiszon85

Wy wszyscy jednak macie nierówno pod sufitem. To nie jest forum polityczne. Tu się rozmawia o filmach, a zaśmiecacie to takimi tematami... Jest tak jak myślałem, polityka to jedno wielkie gó***, tylko wyzywac sie potraficie. Ktoś napisze coś nie po jego myśli od razu jakiś lewak (nawet nie wiem po czym to rozróznić). Zastanówcie się nad soba, bo to już nie jest normalne.

MoyRD

wiele filmów nie jest politycznie neutralnych, często to propaganda tego lub tamtego.

MoyRD

nikogo nie wyzywam ale zostałem zwyzywany w tym temacie nie raz :)

ocenił(a) film na 8
kubiszon85

Nie wiem o co chodzi z jakąś "natychmiastową reakcję na pro kościelny, pro prawicowy tekst", chyba nie jestem w temacie, ale jestem lewicowcem i nie uważam, żebym był idiotom, albo na tym zarabiał. Wypraszam sobie :)

ocenił(a) film na 8
Rhydian_XCX

idiotą* soreczka

ocenił(a) film na 8
kubiszon85

serio ktoś płaci za "lewackie" komentarze? to do kogo się trzeba zgłosić, żeby rozpocząć pobieranie wynagrodzenia? w sumie fajna praca, siedzi się w domku na kanapie, nie przemęcza się, podyskutować można.
a bardziej poważnie - życzę ci, żebyś poznał paru wartościowych ludzi o różnych poglądach politycznych, pozbył się tych uprzedzeń i lepiej zrozumiał, dlaczego jest tak wiele różnych poglądów na politykę. ludzie mają różne systemy wartości, nie ma tego jednego właściwego. a to właśnie od systemu wartości zależy, jakie ma się poglądy polityczne (jeśli poznało się różne i wie się, na czym polegają, oraz dokładnie przemyślało się sprawę).
przez taki ton wypowiedzi jak teraz, niestety brzmisz jak 15-latek który myśli, że zdobył jakąś wiedzę tajemną, a wszyscy którzy się z nim nie zgadzają to idioci. inteligentni ludzie dopuszczają możliwość, że mogą się mylić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones