PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202908}

Labirynt fauna

El laberinto del fauno
7,3 240 378
ocen
7,3 10 1 240378
7,5 31
ocen krytyków
Labirynt fauna
powrót do forum filmu Labirynt fauna




Po pierwsze "Labirynt fauna" NIE JEST filmem wojennym, jest to film fantasy, a więc oburzenia
pustych ludzi są tu nie na miejscu. Zresztą, "wątki przedstawione w kinie wojennym mogą być
fikcyjne". Jeżeli boli was tyłek, że filmy takie jak "Bekarty wojny" czy też "Labirynt fauna" nie mają
pokrycia z faktami historycznymi to zostawcie żale dla siebie.


Też mi coś, żeby besztać ten film bo nie ma pokrycia z faktami historycznymi. A po chu fakty jak 3/4 filmu to fantastyka? Nie no masz rację niech żale dla siebie zostawią Ci, którym to przeszkadza. Ja do filmu podeszłem pod kątem fantastyki nie historii.

ocenił(a) film na 1

"jeśli fakty nie są z nami to film zawsze będzie popierać naszą jedynie słuszną sprawę"
Prawdziwi twórcy swą powinność znają i nie chcą być jedynie dostarczycielami rozrywki.
Coś zawsze stoi za ludzkimi czynami, jak powiedział @#$ w niedzielę "powstaje pytanie: kto za tym stoi i w czyim to jest interesie?"...
A niska kpina z przeciwników i robienie z ludzi (tu wpisz co akurat pasuje) jest starym jak świat 1 prawem propagandy....

ocenił(a) film na 9
Birdy

lecz się

ocenił(a) film na 7

Niestety del Toro nie wie kiedy przestać i serwuje nam zbyt dużo historii Hiszpanii i za mało baśni dla dorosłych

ocenił(a) film na 3
katedra

Serwuje dokładnie za mało Hiszpanii i za dużo baśni, co dla mnie czyni ten film niepoważnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones