Ivana Baquero

Ivana Baquero Macías

7,8
2 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ivana Baquero

oby tylko stając sie starsza nie straciła talentu...

po_prostu_P_

ona nie ma zadnego talentu ....... szkoda gadac..... klepie tekst jak z kartki, nic poza tym. Taki Polski Zakościelny :D

dybus_3

a idz dybus beztalencie to ty!!!! i tyle ;P

Sachi

Zgadzam się Ivana na talent. Mam nadzieję ,że będzie więcej filmów z jej udziałem i to dobrych. W "Labiryncie Fauna" jest rewelacyjna !!

karola8732

Właśnie wróciłem z filmu(Labirynt Fauna)i muszę przyznać że ta mała jest rewelacyjna.Doskonale potrafi zagrać emocje,no mnie ruszyło.Mam nadzieję że jeszcze będę miał okazję ją zobaczyć w jakimś filmie.

po_prostu_P_

Jest bardzo dobra, ale coś mówi mi, że zgubi się, niestety, zgubi.

gortop

To nie jest jeszcze przesadzone. Powinna jak najlepiej wykorzystac popularnośc jaka zdobyła dzieki "Labiryntowi Fauna". Ale z drugiej strony niech nie przyjmuje wszystkich ról jakie jej się nawina . Nie wybiera z rozsądkiem

użytkownik usunięty
po_prostu_P_

Ta dziewczynka jest znakomita! Wspaniale zagrana rola Ofelii w Labiryncie Fauna. Czapki z głów

po_prostu_P_

Ivana wspaniale zagrała w "Labiryncie Fauna". Ta dziewczyna naprawdę ma talent i wspaniałą urodę. Jednym słowem : świetna!!!

mara9

Wlaśnie była wspaniała. ALe Dominique Swain również miala wspaniały debiut w "Lolicie" a potem zagrała już tylko w "Bez Twarzy" a inne filmy szkoda gadać. Mam nadzieje że Ivana nie skończy tak samo

Sidewinder

Bardzo wiarygodnie zgrała w Labiryncie... nie było czuć planem filmu,efektami specjalnymi gdy mówiła swoje kwestie... Moim zdaniem najmocniejszy punkt "Labirynt Fauna" Zdecydowanie ma talent i dobrze się stało, że mimo to iż zagrała w dużej produkcji to była ona w jej rodzimym języku ;)

po_prostu_P_

Ivana jest świetna i bardzo mi się podobało jak zagrała w Labiryncie... Musiałam w końcu mieć w sobie to coś skoro ją wybrano!

ana_banana_2

jak dla mnie jest świetna i tyle

Violettelle

Zgadzam się. W "Labiryncie fauna" zagrała fantastycznie i bardzo dojrzale, jak na swój wiek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones